Rabamu Hall

Rabamu saal Hindreku talus pakub unikaalset võimalust korraldada sündmusi ja kohtumisi looduslähedases keskkonnas, kombineerides kaasaegseid mugavusi ja seminaritehnika tipptasemel võimalusi. See saal ei ole mitte ainult varustatud kõige vajalikuga efektiivseks ja sujuvaks ürituse korraldamiseks, nagu kiire Wi-Fi, kvaliteetne projektor ja mitmed ekraanid, vaid pakub ka erilist visuaalset elamust tänu 270-kraadisele loodusvaadete projektsioonile.

Rabamu saal asub Hindreku talu looduskaunis keskkonnas ja on disainitud nii, et iga koosoleku või ürituse osaleja saaks tunda end justkui otse looduses. Suured aknad ja erilised projektsioonid loovad mulje, nagu oleksid kõik kohalviibijad otse looduse keskel, võimaldades nautida avaraid vaateid ja looduslikku ilu ilma toast lahkumata.

Saali paindlik ruumikasutus võimaldab erinevaid paigutusi alates teatristiilist kuni U-kujulise lauaseadeni, olles ideaalne paik nii koolitusteks, seminarideks kui ka erilisteks sündmusteks, kus soovitakse ühendada töö looduselamusega. Rabamu saal on täiuslik valik neile, kes otsivad inspireerivat ja meeldejäävat kohta oma järgmiseks ürituseks.

Küsi pakkumist

Contact Form
en_US