Accommodation

  • Rehielamu
  • Peomaja majutus
  • Puhkemajad
  • Glämping
  • Uue-Kulli aidasaal
  • Rabamu sviidid

Tube 10
Majutuskohti 20

Hindreku talu rehielamu pakub peokorraldajale võimaluse ise kujundada majutusplaan vastavalt oma soovidele. Majas on kokku 10 hubast tuba, mis mahutavad kuni 20 külalist. Voodipaigutus kas eraldi või koos, tagades nii külalistele maksimaalse mugavuse ja privaatsuse.

Neljas toas on privaatne vannituba, pakkudes lisamugavusi ja eraldatust. Lisaks on rehielamus suur ühiskasutatav duširuum ja mitu WC-d, mis kindlustavad, et ka suurema külaliste arvu puhul on kõik olmemugavused hõlpsasti kättesaadavad. Rehielamu pakub ka muid kaasaegseid mugavusi, nagu Wi-Fi ühendus ja alumisel korrusel asuv kaminasaal, mis sobib suurepäraselt nii tseremooniajärgseks koosviibimiseks kui ka rahulikuks puhkehetkeks.

Küsi pakkumist
Majutus

Tube 14
Majutuskohti 32

Hindreku talu Peomaja II korrusel asuvad hubased ja privaatsed magamiskambrid, mis on ideaalsed peojärgseks majutuseks. Kokku on 14 magamiskambrit, mis mahutavad kuni 32 külalist, kuna osad voodid on piisavalt suured, et mahutada kahte inimest. See annab võimaluse ööbida samas hoones, kus toimuvad peo põhisündmused, tagades seeläbi sujuva ja muretu päeva.

Kõikide magamiskambrite juurde kuuluvad koridoris asuvad ühiselt kasutatavad vannitoad, mis on varustatud kaasaegsete sanitaarseadmetega. See tagab mugavuse ja hügieeni kõigile külalistele, võimaldades neil end peo ajal värskendada ja puhata.

Küsi pakkumist
Peomaja majutus

Puhkemaju: 6
Majutuskohti: 16

Hindreku talu pakub suvikseks majutuseks idüllilisi puhkemaju tiigi kaldal. Need majutuskohad on ideaalsed erinevate sündmuste tähistajatele, pakkudes privaatset ja rahulikku puhkust looduskaunis keskkonnas. 

Puhkemajade hulka kuulub neli kahekohalist ning kaks neljakohalist maja narivooditega, mis kokku mahutavad kuni 16 külalist. Puhkemajade asukoht eemal peamisest peomajast tagab vaikuse ja rahu.

Küsi pakkumist
Puhkemajad

Glämpingud tiigi ääres

Glämpinguid: 2
Majutuskohti: 4

Hindreku talu pakub unikaalset ja põnevat majutusviisi – glämpinguid tiigi kaldal. 

Meie glämpingud on varustatud kõikide mugavustega, sealhulgas mugavad voodid ja kvaliteetne sisustus, pakkudes täiuslikku kombinatsiooni välitelkimise võlust ja hotellitoa mugavusest. Kokku on kaks kahekohalist glämpingut, mis mahutavad kokku kuni nelja külalist, pakkudes privaatsust ja intiimsust pidustuste keskel.

Glämpingud Hindreku talus pakuvad ideaalset võimalust lõõgastuda looduse rüpes. Nende asukoht tiigi ääres loob romantilise atmosfääri, mis on suurepärane lisa romantilisele sündmsele või ideaalne paik hommikukohvi nautimiseks pärast unustamatut ööd.

Küsi pakkumist
Glämping

Koostöö Uue-Kulli Loomekojaga

Majutuskohti: 12

Uue-Kullik Loomekoda on Hindreku talu lähedal asuv koostööpartner, pakkudes lisamajutust ja loomingulist ruumi. Asudes vaid 500 meetri kaugusel Hindreku talust, on Uue-Kullik Loomekoda suurepärane valik, kui otsitakse pulmadeks või muudeks üritusteks täiendavat majutuskohta või erilist kohta väiksemateks kogunemisteks.

Uue-Kullik Loomekoda on tuntud oma kauni, looduskauni asukoha poolest, pakkudes suvist aidamaja, kus on saadaval 12 magamisaset.

Maja taga on imeilus ja hoolitsetud kaasik, mis on pulmafotograafide lemmikpaik romantilisteks fotosessioonideks

Küsi pakkumist
Uue-Kulli majutus

Rabamu sviidid alates 2025. aasta suvest

Tube 3
Magamiskohti: 6

Alates 2025. aasta suvest avab Hindreku talu uued Rabamu sviidid, mis pakuvad luksuslikku ja privaatset majutust pulmakülalistele ja noorpaaridele. Sviidid asuvad talu territooriumil, pakkudes rahulikku ja eraldatud keskkonda, mis on ideaalne puhkamiseks pärast pulmapidustusi.

Rabamu sviidid on mõeldud neile, kes otsivad majutuses erilist mugavust ja privaatsust. Iga sviit on kujundatud maitsekalt, ühendades endas modernsuse ja maalähedase elegantsi. Sviitides on kõrged laed ja suured aknad, mis avanevad kaunitele vaadetele Hindreku talu looduslikule ümbrusele, tuues siseruumidesse rohkelt loomulikku valgust.

Kokku kuus sviiti mahutavad kuni 6 inimest, pakkudes avaraid ja mugavaid elamispindu. Iga sviit on varustatud kaasaegsete mugavustega, sealhulgas kvaliteetse voodipesu, privaatse vannitoa ja Wi-Fi ühendusega. Rabamu sviidid on ideaalne valik pulmaöö veetmiseks või külalistele, kes hindavad peenemat majutuskogemust.

Küsi pakkumist
Peomaja majutus
en_US