Accommodation

  • Rehielamu
  • Peomaja majutus
  • Puhkemajad
  • Glämping
  • Uue-Kulli aidasaal
  • Rabamu sviidid

Tube 10

Majutuskohti 20

Hindreku talu rehielamu pakub traditsioonilist ja hubast majutust, mis on ideaalne nii äriklientidele kui ka puhkajatele. Rehielamus on kokku 10 tuba, millest 4 on privaatse vannitoaga. Suur duširuum ja mitu WC-d tagavad, et ka suurema grupi korral on olmemugavused tagatud. Tubades on kokku 20 eraldi voodikohta. See teeb rehielamu sobivaks valikuks seminaride, töötubade ja muude ärisündmuste korraldamiseks, kus osalejatele on oluline privaatsus ja isiklik ruum.

Rehielamu on varustatud kaasaegsete mugavustega, sealhulgas  Wi-Fi ühenduse, värskete sanitaarruumide ja alumisel korrusel oleva mugava kaminasaaliga, mis sobib koosoleku pidamiseks või mõnusaks tööväliseks koosviibimiseks. 

Küsi pakkumist
Majutus

Magamiskambreid: 14

Majutuskohti: 26

Hindreku talu Peomaja II korrusel asuvad väikesed, kuid privaatsed magamiskambrid, mis on ideaalsed seminaridele või peojärgseks puhkuseks. Kokku on 14 magamiskambrit, mis on varustatud 26 eraldi voodikohaga, pakkudes külastajatele mugavat ja rahulikku ööbimisvõimalust.

Kõikide tubade kasutuses on koridoris asuvad ühiselt kasutatavad vannitoad, mis on varustatud kaasaegsete sanitaarseadmetega, et tagada mugavus ja hügieen kõigile külalistele.

Peomaja II korrus on suurepärane valik nii ärikohtumiste kui ka eraürituste korraldamiseks, pakkudes samas eraldatud ruume puhkamiseks ja taastumiseks pärast päevaseid tegevusi.

Küsi pakkumist
Peomaja majutus

Puhkemaju: 6

Majutuskohti: 16

Hindreku talu pakub suurepärast võimalust seminariklientidele suvisel perioodil, pakkudes puhkemaju tiigi kaldal. Need majutuskohad sobivad suurepäraselt rühmatöödeks või seminaride järgseks lõõgastuseks, kus osalejad saavad nautida looduslikku ilu ja vaikust.

Puhkemajade seas on neli kahekohalist ning kaks neljakohalist maja, kus on narivoodid. See võimaldab majutada kokku kuni 16 osalejat, tagades igaühele piisava privaatsuse ja mugavuse.

Puhkemajad on ideaalsed kohtumispaigad väikesteks rühmatöödeks või mõtisklemiseks pärast päeva ametlikku osa. Asudes eemal peamistest seminariruumidest, pakuvad need vaikust ja rahu, mis soodustab keskendumist ja ideede värsket voolamist.

Majutus puhkemajades pakub seminaride ja töötubade korraldajatele lisaväärtust, võimaldades osalejatel täielikult sukelduda koolituse atmosfääri, vältides samas tavapärast linnakära ja -stressi.

Küsi pakkumist
Puhkemajad

Glämpingud tiigi ääres

Glämpinguid: 2

Majutuskohti: 4

Hindreku talu pakub unikaalset ja põnevat majutusviisi – glämpinguid tiigi kaldal. Need kaks kahekohalist glämpingut on ideaalsed neile, kes soovivad kombineerida looduse läheduse ja mugavuse. Glämpingud on mõeldud neile, kes hindavad tavapärasest telkimisest rohkem mugavust ja stiili.

Küsi pakkumist
Glämping

Koostöö Uue-Kulli Loomekojaga

Majutuskohti: 12

Kui Hindreku talu majutusvõimalustest jääb puudu, on suurepärane alternatiiv Uue-Kulli Loomekoda, mis asub vaid 500 meetri kaugusel. Uue-Kulli suvine aidamaja pakub 12 mugavat magamisaset.

Maja taga on imeilus ja hoolitsetud kaasik.

Küsi pakkumist
Uue-Kulli majutus

Rabamu sviidid alates 2025. aasta suvest

Tube 3

Magamiskohti: 6

2025. aasta suvel avab Hindreku talu uued Rabamu sviidid, mis pakuvad luksuslikku majutust ja privaatsust. Kokku on Rabamu sviitides 6 magamiskohta, mis on mõeldud nii äriklientidele kui ka puhkajatele, kes otsivad erilist elamust.

Selle uue majutusvõimalusega suurendame oluliselt Hindreku talu võimet majutada kõrgemate nõudmistega kliente, pakkudes samal ajal kaunist ja rahulikku keskkonda, mis on ideaalne puhkuseks või kontsentreeritud tööks.

Küsi pakkumist
Peomaja majutus
en_US