Time for the team

Rabamu Nature Hikes

Barefoot Hike in Mündi Swamp

Canoe Trip on The Esna River

Lantern Hike on Paide Winter Road

Räätsmatk Mündi rabas

Estonian Wine Course

Light Tasting and Introduction to Estonian Wines

Põhjalik koolitus Eesti veinide ajaloost ja valmistusviisidest

Meelelahutuslik koolitus veinide degusteerimise ja võrdlemisega

Experience Catering

Rabaresto Experience at Hindreku Farm

Snowshoe Restaurant Experience in Mündi Swamp

Saunad

Jõesaun

Maasaun

SAUNAD

Hindreku talus on pakkuda kaks erilist saunaelamust, mis täiustavad iga külastust meie juures: maasaun tünniga ja jõesaun. Mõlemad saunad pakuvad autentset Eesti sauna kogemust, ühendades endas looduse ilu ja lõõgastava atmosfääri.

Maasaun koos tünniga

Meie maasaun on traditsiooniline puuküttega leilisaun, mis pakub sügavat lõõgastust ja meeldivat puhkust. Sauna kõrval asub suur kümblustünn, mis on ideaalne koht jahtumiseks pärast kuumat leili. Tünnisauna eripära on võimalus nautida värsket õhku ja vaadet ümbritsevale loodusele, olles samal ajal mõnusalt soojas vees. See kombinatsioon pakub täiuslikku puhkust kehale ja vaimule.

Hindreku maasaun
Hindreku jõesaun

Jõesaun

Jõesaun on Hindreku talu eriline pärl, paiknedes otse jõe kaldal. Saunast väljudes saab külaline astuda otse jahutavasse jõevette, mis pakub erakordset elamust eriti suvekuudel. Jõesaun on ideaalne koht neile, kes soovivad kogeda midagi ainulaadset – leili nautimist looduskaunis kohas koos võimalusega ujuda vahetult pärast sauna.

Mõlemad saunad Hindreku talus on loodud pakkuma mitte ainult lõõgastust, vaid ka tugevdama seost loodusega. Saunaskäik meie talus on suurepärane viis, kuidas tähistada tähtsaid sündmusi, veeta kvaliteetaega sõprade või perega, või lihtsalt põgeneda argipäeva stressist. Tule ja koge tõelist puhastust ja uuenemist Hindreku talu saunades.

en_US