Tseremoonia

Pulmad Hindreku talus

Õunapuuaed

Mais, kui õunapuud on täis õisi, muutub õunapuuaed maaliliseks ja romantiliseks paigaks, mis on justkui loodud unustamatuteks pulmatseremooniateks. Valge õievaip ja magus aroom loovad võrratu tausta teie tõotuste vahetamisele, tehes sellest koha, mis jääb igaveseks meelde nii teile kui ka teie külalistele.

Tseremoonia Esna jõe kaldal

Esna jõe kallas

Kui eelistate looduslähedast ja rahulikku keskkonda, on Esna jõe kaldal asuv lopsakas looduslik ala ideaalne valik. Jõe vulin ja roheliste puude varjus peetav tseremoonia loovad maagilise atmosfääri.

Pulmad Hindreku talus

Avarad põllud peomaja ümber

Need laiad avatud väljad pakuvad suurejoonelist vaadet ja hingematvat tausta teie pulmatseremooniale, luues avarust ja vabadustunde, mis sobib suurepäraselt uue eluetapi alguseks.

Laulatus Paide kirikus

Paide kirik

Kui soovite oma päeva tähistada traditsioonilisemal moel, on Paide kirik, mille armsa õpetaja juhtimisel toimuv laulatus lisab teie päevale pidulikkust ja vaimsust.

Kirna mõis

Lähedal asuvad mõisad

Piirkonnas asuvad ajaloolised mõisad pakuvad elegantsi ja luksust, mis sobib ideaalselt neile, kes soovivad oma pulmapäevale anda aristokraatliku puudutuse.

Hindreku peomaja

Peosaalid

Hindreku talu pakub mitmekülgseid peosaale, mis sobivad ideaalselt igas suuruses pulmade korraldamiseks, alates intiimsest kahekesi toimuvast tseremooniast kuni suurejooneliste pulmapidustusteni, kus on kohal kuni 120 külalist. Meie kaunis ja avar talu pakub erinevaid pulmadeks sobivaid ruume ja välialasid, mis vastavad kõikidele vajadustele ja soovidele.

Uuri lisa!

Kontaktivorm
et