Peosaalid

Peomaja

Peomaja saal

Suurus: 200 m²
Mahutavus: Sööma ja tantsima kuni 120 inimest
Varustus: Seminaritehnika

Lisateenus: Heli-ja videotehnika

Saal on ideaalne koht suurejooneliste pulmade ja pidulike sündmuste korraldamiseks, pakkudes piisavalt ruumi nii istumiseks kui tantsimiseks. Saali naturaalsed ja heledad toonid peegeldavad loomulikku valgust, mis lisab sündmusele avarust ja õhulisust.

Koostööpartnerite abil varustame saali kaasaegse heli- ja valgustustehnikaga, mis võimaldab luua just õige atmosfääri iga sündmuse jaoks, olgu see siis elav muusika, DJ-sett või peen taustamuusika. Stiilne ja neutraalne kujundus annab võimaluse kohandada dekoratsioone vastavalt teie isiklikele eelistustele ja teema värvidele, muutes iga ürituse ainulaadseks ja meeldejäävaks.

Rabamusaal

Rabamu saal

Suurus: 80 m²
Mahutavus: 40 inimest
Varustus: Seminaritehnika

Lisateenus: Saali on võimalik varustada täiendava heli- ja videotehnikaga, mis võimaldab mitmekülgseid esitlusi ja meelelahutust.

Rabamu saal Hindreku talus on kaunis ja intiimne ruum, mis sobib suurepäraselt väiksemate pulmatseremooniate ja vastuvõttude korraldamiseks.

Saal mahutab mugavalt kuni 40 külalist, pakkudes sellega ideaalset keskkonda nii tseremooniateks kui ka pidulikeks koosviibimisteks. Kaasaegne seminaritehnika toetab nii traditsioonilisi pulmatseremooniaid kui ka tänapäevaseid audiovisuaalseid etteasteid, tagades, et iga hetk teie erilisest päevast jääb meelde.

Rabamu saali stiilne disain, suured aknad ja loomulik valgus loovad soodsa õhkkonna eriliste hetkede jagamiseks. Kuna Rabamu saal asub küla südames, palume peale öörahu algust muusika vaiksemaks keerata. See muudab saali eriti sobivaks tseremooniajärgseteks vastuvõttudeks, võimaldades samas austada kohaliku kogukonna rahu.

Uuri lisa!

Kontaktivorm
et