Ürituste korraldamine

Pulmad, sünnipäevad, suvepäevad või mõni muu üritus – aitame hea meelega kõik ideed ellu viia. Võtke meiega ühendust ja rääkige oma soovist, saame abistada kõige vajalikuga peokorralduseks.

Pulmad

Hindreku talu on ideaalne paik, kus pidada oma unistuste pulmad. Hindreku peomaja on ümber ehitatud vanast viljakuivatist 2016. aasta suvel ja peomaja õnnistati sisse pererahva pulmapeoga.

Tseremooniaks sobib Esna jõeäärne looduskaunis koht  või 10 km kaugusele jääv armas Paide kirik.

Noorpaaril on võimalik kasutada meie kodulehte oma pulma-kodulehena.

Toitlustus

 

Pakume maitsvaid ja lihtsaid toite, mille valmistamisel eelistame kasutada alati võimalikult palju kodust ja kohalikku toorainet.

Tutvu meie menüüvalikuga.

Kaminasaal

Väiksema seltskonnaga mahub üritust pidama kaminasaali. Laua taha mahub istuma kuni 35 inimest ja jääb ruumi ka tantsimiseks. Saalis on uhke kamin-ahi, kus saab soovi korral ka leiba küpsetada. Kaminasaalis pakume öömajalistele ka hommikusööki.

Hindreku peomaja

Hindreku peomaja on ehitatud ümber vanast viljakuivatist. 2016. aasta suvel õnnistati vastvalminud peomaja sisse pererahva pulmapeoga. Selle hoone kohta võib käsi südamel öelda, et maja on ehitatud hoole ja armastusega ning loodetavasti abielluvad siin järgmised põlved ajast aega.

Peomaja on parajalt suur, mahutades ära pika laua taha kuni 120 külalist, ümmarguste laudade taha kuni 100 külalist ja püstijalapeole kuni 200 külalist.

Majutus

Rehielamu teisel korrusel on kümme mugavat ja romantilises stiilis magamistuba. Igas toas on lai kaheinimese voodi ja tuppa on võimalik paigutada ka lisavoodi.