Hindreku_logoMul on hea meel kõiki siia kodulehele jõudnuid tervitada. Oleme kogu perega tegelenud selle armsa talukohaga Esna jõekäärus ja ülepeakaela turismitalu arendamisesse uppunud. Üks suur pidu on peetud. Loodan, et sadu ja tuhandeid üritusi on ees.

Mina olen Tuuli ja mind võib pidada Hindreku talu noorperenaiseks. Sattusin siia väga traditsioonilisel moel: abiellusin noorperemehega. Meie pulmapidu toimus alles hiljuti, augusti keskel ja sellest kirjutan kindlasti edaspidi, kui olen pildimaterjali kätte saanud.

Idee arendada Hindreku talu turismitaluks tuli umbes seitse aastat tagasi, kui minu vastne peigmees oli otsustanud koos vennaga esivanemate talu korda teha. Tõsi küll, esialgu pidasin Valgma küla üsna kõrvaliseks asulaks, kuid mida aastaid edasi, seda armsamaks talukoht mulle sai ja tõeline palav armastus tekkis, kui hakkasime ette valmistama meie pulmapidu. Ja asukoht keset Eestimaad, täpselt Tallinn-Tartu maantee keskel on ju lausa suurepärane!

Tänaseks on juba palju valmis: talumaja, täpsemalt rehielamu koos kaminasaali ja külaliste magamistubadega ning avar peomaja. Kindlasti ei jää me ainult sellega rahule: plaanis on peomaja peale ehitada teine korrus magamistubadega ning kohendada kõrvalhooneid, kuhu ehitada ka korralik köök. Kindlasti tuleks renoveerida saun – meie perele küll armas kausisaun, aga tulevikuperspektiivis vajaksime suuremat, tänapäevasemat mugavustega sauna. Toimetamist jätkub!

Kuid juba praegu mahub meile väiksem seltskond kaminasaali ja suur, 120 külalisega sündmus peomajja lahedasti ära. Lisaks majutame kuni 24 inimest aastaringselt kümnesse magamistuppa ööbima.

Loodan, et armastusega loodud talu kutsub siia palju sõpru, et neid oma külalislahkusega kostitada!

9 thoughts on “Tere tulemast Hindrekule!

  1. Pingback: writeaessay
  2. Pingback: 2019
  3. Pingback: cleantalkorg2.ru
  4. Pingback: #macron #Lassalle
  5. Pingback: a2019-2020
  6. Pingback: facebook
  7. Pingback: facebook1
  8. Pingback: javsearch.mobi
  9. Pingback: canadian drug

Lisa kommentaar